HHC-O vape cartridge - LITE - 50% (1ml)

 
Novinka Zväčšiť
 

Cartridge bez vapovacieho pera obsahuje 50% hydrogenovaný kanabidiol známy ako hemp-derived HHC-O(hexahydrokanabinol) a konopné terpény. 0% THC

Tekutina v náplni obsahuje kanabinoid hexahydrocannabinol . Niektorí používatelia ho prirovnávajú k THC. Na rozdiel od THC je tento variant hexahydrocannabinol stopercentne legálny a môžete ho beztrestne používať na zberateľské účely. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme ponúknuť skvelý výťažok z hexahydrokanabinolu, ktorý je navyše legálny. (viac info nižšie)

 

Náplň hexahydrocannabinol cartridge neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG, MCT apd.

Neobsahuje žiadne THC! Tento produkt taktiež neobsahuje žiadne škodlivé syntetické kanabinoidy ako Spice či K2, ktoré boli zodpovedné dokonca aj za prípady nejdnej smrti! (na Slovensko sa tieto kanabinoidy z laboratória dostali z Maďarska a médiá im dali prezývku Herba)

Obsah cartridge: 1 ml

Zloženie: 95% hydrogenovaného CBD destilát, 5% konopne terpény

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Model
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Bežná cena €33
Ušetríte €3 (–9 %)
€30    
Kategória Hydrogenované CBD
 

Produkt neobsahuje žiadne THC a je úplne legálny. Nemýliť si so zakázanou látkou označenou v zákone 139/1998 nesprávnou skratkou HHC! Viac info na záložke “súvisiace súbory”.

 

Tento výrobok slúži výlučne ako zberateľský a analytický materiál.
Produkt nie je vhodný na konzumáciu ani veterinárne použitie a je určený výhradne iba na výskumné a zberateľské účely! Za nesprávne použitie nezodpovedáme.