Harmala HCl izolát (99%)

 
Akcia Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Čistý extrakt z rastliny Harmala mnohodielna alebo Sýrska routa, po latinsky  Peganum Harmala, ktorý obsahuje dve hlavné psychoaktívne látky tejto rastliny – harmin a harmalin. Tie sú tu zastúpené v ich prirodzenom pomere - približne 1:1. Ostatné zlúčeniny z pôvodnej rastliny tu nie sú prítomné.

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Vypredané Skladom
hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Bežná cena - €14 €20 od €7
Ušetríte - €1,05 (–8 %) €1,05 (–5 %) €1,05 (–8 %)
€7 €12,95 €18,95 od €7    
Kategória SMART SHOP
 

Produkt slúži výlučne ako zberateľský a botanický materiál. Nie je určený na konzumáciu!

MAOI, teda inhibítory monoaminooxidázy, sú antidepresíva syntetického či rostinného pôvodu (napr. Banisteriopsis Caapi, Bobinsana). Princíp ich účinkov je taký, že inhibujú alebo potláčajú funkciu enzýmu monoamioxidázy, ktorý za bežných podmienok rozkladá neurotransmitery dopamínu, serotonínu a noradrenalínu. Sú tak schopné vyrovnať nedostatok týchto neurotransmiterov, ktorý vzniká v stavoch úzkosti a depresie, a pomôcť užívateľovi povzniesť náladu.

Nesmú byť kombinované s ďalšími antidepresívami a látkami pôsobiacimi na báze SSRI (napr. Kanna). Je tiež potrebné dodržiavať určitý typ diéty – mliečne a kvasné výrobky by mali byť pred, počas aj po užití nejakú dobu úplne vylúčené z jedálnička. Nebezpečné sú kombinácie s alkoholom a ďalšími látkami ovplyvňujúcimi koncentráciu serotonínu – MDMA. Kompletný zoznam látok, ktorým sa v kombinácii s MAOI vyvarovať : http://www.upmc.com/patients-visitors/education/nutrition/pages/maoi-diet-facts.aspx